| anonim_4396 a întrebat:

NU-mi merge Youtube-ul sad

intru pe youtube.com. apas pe orice video.imi apare fereastra cu video. dar nu vrea sa il descarce! ii dau play, dar nu pot sa vad nimic deoarece nu imi descarca nimic

am ultima versiune de flash player si de java script, am incercat cu internet explorer 7, mozilla firefox 3, google chrome 1 .cu toate face la fel sad vreo idee ce as mai putea face in afara de format?

Răspuns Câştigător
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Daca esti sigur ca nu e vreo restrictie pe server si nici nu ai conexiunea foarte lenta, incearca sa reinstalezi flash playerul.

14 răspunsuri:
| AlexandruDanu a răspuns:

E foarte posibil sa fie din cauza conexiuni la internet.
Scoate cablu de reta si baga-l la loc, da un search dupa lungime de banda si fa un speedtest si daca nu sunt in parametrii abonamentului, suna la ISP

| sami a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi face la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca intrati pe youtube.com cu internet explorer 7 s-ar putea sa nu mearga asa de bine caci nici mie nu mi-a mers dar de cand am instalat google chome merge foarte bine youtubul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu-ti merge cu nimic nai decat sa reinstalezi windosu. si eu am avut aceiasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta alta versiune de lfah player daca nu merge poate ai vreo restrictie pe serv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa imi face si mie, si cred ca ai virusi in calculator ca si mie mi-a expirat bitdefenderul si o sa-mi fac un antivirus si te anunt daca imi merge, totusi eu cred ca are calculatorul niste virusi probabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca am restrictie de server ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arunca computerul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| BlairArnsberg a răspuns:

Mie la fel nu mi merge youtube deskid orice video si nu mi apare jos play nmc. absolut doar casuta de la video neagra!
Ce pot sa fac, am si flash player dar fara rost nu merge!

| madutza_3548 a răspuns:

Sa sti ca si eu am aceiasi problema si nu stiu ce sa fac...sad ma ajuta si pe mine cineva?big grin

| yoursyidam a răspuns:

Mie nu imi merge youtube ...intru si imi da eroare zice sa incerc mai tarziu dar de cateva zile tot incerc si nu imi intra... ce sa fac? Cine ma poate ajuta? plsss...

| Lucian_1727 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge youtube si cand dau paly se restarteaza calculatorul cine ma poate ajuta id lucy_dica10.