| daniel_3204 a întrebat:

Salut am o poza cu o masina si as vrea sa o tunez doar poza nu si inn realitate nu stiti vreun tuning virtual?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pentru tuning virtual trebuie să dispui de suita Adobe Fotoshop și desigur să ai experiență și îndemânare. Dacă nu ai pus niciodată mâna pe photoshop, nu ai nici o șansă să reușești ceva.
Există câteva aplicații de tuning, dar sunt extrem de limitate și rezultate arată de parcă au fost desenate cu mâna stângă.

| epiktor a răspuns:

Salut. te pot ajuta eu cu poza cu masina daca vrei sa o tunezi. astept sa imi dai add la kta16_boss sa discutam