| haker a întrebat:

SALUT.Am o problema, am avut un fisier intr-un folder din partitia c:in urma schimbarii windowsului el a fost sters cum il recuperez? Va rog mult ajutati-ma, am mare nevoie de acest fisier.

8 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Oricate alte raspunsuri vei primii sansele tale sa mai regasesti fisierul in cauza e cam de 0. 00001/%. Daca crezi ca merita, poti incerca un program de recuperare date http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/Restoration.shtml

| stanly7 a răspuns:

Exista programe de recuperat fisiere sterse, chiar si dupa reformatare.
http://www.filehippo.com/download_recuva/
Dar mai sunt si altele unele mult mai bune daca nu reusesti cu recuva.Mai intrebi.

| Kattan a răspuns:

@GenetiX Sansele sunt mult mai mari, crede-ma.

| haker explică:

Am incercat deja cu recuva si nu a mers

| 3ntzz a răspuns:

Poate ca ai tu mare nevoie de acel fisier dar...nu se prea poate recupera.

| stanly7 a răspuns:

Acum conteaza si daca pe locul unde a fost fisierul acela a fost rescris altceva. Daca s-a rescris lucul sunt foarte putine sanse sa recuperezi ceva.

| stanly7 a răspuns:

* Migo Digital Rescue
* Recover my Files
* Handy Recovery
* Quick Recovery

| GenetiX a răspuns:

Mai jmechere, ce am scris acolo nu e rahat. daca parerea ta este ca sansele sunt mai mari de ce nu dovedesti? Tu ai impresia poate gresita ca fisierul ala mai poate fi recuperat dar sansele sunt aproape infime. Da, este adevarat ca daca stergi un fisier ACUM si in ACUM+10secunde te pui la recuperat sansele sunt cam 80%. Dar tu ai auzit intrebarea? S-a schimbat windows, s-au scris date peste, cum il mai recupereaza? Heloooww?