| DragosCDeac a întrebat:

Am o mare problema, am sters din greseala un fisier care ii trebuie windows-ului si nu am acces la internet pentru a descarca un program gen recuva.....In fine ma puteti ajuta sa-l recuperez am nevoie de el neaparat?

13 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce windows ai?

| DragosCDeac explică (pentru horia2012):

E simplu.Sunt plecat din tara si nu am nici un cd de windows Si mai este si legea AKTA. FUCK

| horia2012 a răspuns (pentru DragosCDeac):

ACTA a fost amanta din cate stiu. Iti da vre eroare sistemul? Iti spune ce fisier lipseste? Ce fisier ai lipsa si ce sistem ai?

| DragosCDeac explică (pentru horia2012):

Imi lipseste AUTORUN

| horia2012 a răspuns:

Ai CD cu Windows?
Ce fisier ai sters?

Răspuns utilizator avertizat
| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, e sumplu, bafta

| Rakumm a răspuns:

Daca ai sters un fisier din windows poti pur si simplu sa bagi CD de la windosul tau in unitate ii dai restart si ii dai frumos repair si totul isi va reveni la loc happy

| DragosCDeac explică:

Sunt plecat din tara si este o problema cu legea AKTA si nici nu am cd de instalare

| Pustiu_Cosmin_1995 a răspuns:

Reinstalezi windowsul

| VladPetcuVlog a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine cu un subscribe aici va rog: www.youtube.com/VlogsVlad
As fi recunoscator!;)