| roberttt222 a întrebat:

Am o problema: am sters din greseala soft-ul telefonului si acum nu mai porneste. De fapt porneste, dar arata logo-ul si ramane asa la infinit. Ce pot sa-i fac, in afara sa-l duc la service? Ajutati-ma va rog! sad

3 răspunsuri:
| llLarisa a răspuns:

Stinge complet telefonul. Si apoi apasa simultat pentru cateva secunde butonul de arpinde "turn on" + butonul de volum in "jos" (butonul care da volumu incet, nu care da tare ). Si acolo trebuie sa ai un meniu. cand ajungi acolo sa imi scrii ce iti zice

| roberttt222 explică (pentru llLarisa):

Stiu, am facut. Am intrat in Recovery Mode si am dat sa resetez din fabrica. Ceva "factory.../reset..." ceva gen. Si face fix la fel sad

| MarcoMC123 a răspuns:

Daca ai sters os-ul degeaba te intorci la setarile din fabrica. Cand ai timp te duci la gsm si ii spui sa ti-l resofteze.