| Antonimu a întrebat:

De parca nu aveam destule probleme cu tastatura, acum am probleme si cu telefonul... i-am facut un update la soft si acum, porneste imi arata logo-ul de la nokia apoi se inchide... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| uzzi92 a răspuns:

Incearca sa mai bagi inca odata softul... si eu am avut aceeasi problema cu telefonul. L-am lasat la incarcat ca sa nu mi se inchida in timpul updateului si apoi i-am dat reinstall la software. Bafta

3 răspunsuri:
| Sniper a răspuns:

Incearca sa'i mai dai din nou update'ul si daca nu merge, du-te cu el la un magazin de telefoane ca ti'l fac ei.

| florinel_8849 a răspuns:

Cumpara altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Resofteaza-l!