| Hanțig_ClaudYu_1999 a întrebat:

Am si eu o mare problema cu un telefon. Este vorba de un Blackview A8. Atunci cand il pornesc, ramane blocat, adica:ecran negru, si arata logo-ul telefonului. Am incercat sa ii dau wipe/ reset factory, m-am uitat la tutoriale, insa nimic. Ce pot face in priviinta asta? Exista vreun program? care sa conectez telefonul prin cablu USB, sa ii pot face ceva? va rog ajutati-ma, dau funda!

1 răspuns:
| stancuuu a răspuns:

Am pătit-o si eu la fel,dar eu m-am complicat si mi-am rutat telefonul tot in speranta sa il fac singur, am reusit sa ii sterg tot din el, de Nu mai stia telefonul ce marca e