| AlexAle27 a întrebat:

Am o problema... ciudata!

Nu merge copy&paste decat daca apas orice buton de tastatura de la laptop.

in afara de asta. merge si foarte greu daca nu apas pe butoanele de la tastatura laptopului... merge bine daca apas pe ele si dupa un timp iar... nu mai merge copy&paste si incepe se se miste greu

Am si tastatura si mouse separat...

Ceva idei? Lenovo g580

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Foloseste alt mouse.
Daca problema persista fa o scanare cu antivirusul tau. Daca nu ai unul instaleaza Avast free.
E posibil sa ai multe fisiere reziduale. Descarca si foloseste CCleaner. Asta cuata si optimizeaza sistemul.