| Saataan a întrebat:

Nu imi merge copy/paste nici din mouse nici din tastatura crying( ce are FUNDA

7 răspunsuri:
| Anesiss a răspuns:

Uneori site-ul TPU mai are niste probleme tehnice, isi va reveni curand si vei putea da funda big grin

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns (pentru Saataan):

Fa cum am spus mai sus alta varianta nu mai ai

Răspuns utilizator avertizat
| bogboy101 a răspuns:

Daca sti sa instalezi windowxul cand iti cere formatare si reparare dai la reparare sau bagi cd-ul cu windowxul si dai la setup si ii dai sa ii repari daca nu merge deviruseazal sau reinstaleaza windowxul... Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Magmarei a răspuns:

Nu iti merge in general sau nu iti merge pe TPU? Daca nu iti merge in general atunci inseamna ca ai virus sau erori. Si eu am avut o eroare de mi-a facut desktop-ul la cea mai mica rezolutie si nu mai puteam sa fac nimic. Sfatul meu sau cel putin cum am rezolvat eu: dai o devirusarela PC dupa care dai o formatare la partitia C. Eu asa am rezolvat prolema la al meu. Ce ai tu seamana cu o eroare.
Daca nu iti merge copy/paste pe TPU e de la ei asa ca nu-ti face griji. Sper ca ti-am fost de folos... big grin