| FaraIndoiala a întrebat:

Salut,am o problema cu activarea windows-ului, adica nu-l pot activa..nu pot introduce anumite litere/numere.Cei de facut?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows-ul l-ai cumparat cu licenta, da-le mesaj celor de unde l-ai cumparat windows-ul ca sa te ajute cu informatii referitoare la activare. Altfel mesajele de tip piraterie sunt interzise aici!

| danutzu96 a răspuns:

Daca e vorba de activatoare, nu te putem ajuta.
Daca e licenta valida, ai optiunea "activare prin telefon " unde te vor ajuta cei de la Microsoft sa faci activarea.