| carol13 a întrebat:

Salut am o problema cu decodorul digi. nu imi mai arata ce program lureaza de exemplu sunt pe prima si nu imi apare numele serialului/filmului si nici la GUIDE, iar azi dimineata imi mergea daca stiti spuneti-mi si mie ce sa fac va rog

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Problema asta o am si eu...Si mai era una: Mi se facea televizorul alb-negru cu un glow albastru dar l-am rezolvat scotand din priza decodorul si bagandu`l inapoi.

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu ai nici o problema. Datele sunt comunicate operatorilor digitali de catre televiziuni si uneori mai au scapari. Uneori apare alteori, nu. Si apropo, se zice ruleaza.

| Broadband a răspuns:

Stinge-l si aprindel

| Tudorand a răspuns:

Unele canale nu afiseaza informatii, dar pentru mai multa siguranta, intra la setari/instalare/resetare initiala.

| carol13 explică:

Da, s-a rezolvat l-am stins si l-am aprins de cateva ori si s-a rezolvat... apropo am scris repede si de aceea am scris lureaza in loc de ruleaza