| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu driverele de la pc - ul meu.

Cand intru intr-un joc joc ceva si apoi imi arta ceva pe ecran NO VIDEO IMPUT, si cand apas pe un buton apare inapoi la joc, imi face de vreo 3-4 ori asa si apoi zice ca nu mai am drivere in pc si dupa ce dau restart imi apar din nou driverele si le-am si instalat inapoi si tot nu merge.

Va rog AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| Claudes a răspuns:

1) Nu e instalat driver-ul 2) Nu e conectat cablul care face legatura intre monitor si unitate.

| CoRrUpT3D a răspuns (pentru Claudes):

Ms mult!

| CoRrUpT3D a răspuns (pentru Claudes):

Ms mult!
Eu am ATI Redeon x1550 imi poti da un link de download pentru ca eu toate driverele care le-am gasit pe net tot la fel face

| CoRrUpT3D a răspuns (pentru Claudes):

Ms mult!
Dar eu am ATI Redeon x1550 imi poti da un link de download pentru ca eu toate driverele care le-am gasit pe net tot la fel face

| Claudes a răspuns (pentru CoRrUpT3D):

Http://support.amd.com/en-us/download Aici am gasit si pentru placa mea video(Ati Radeon HD 5450).