| fman27 a întrebat:

Salut am o problema cu imprimanta. imi scoate o foaie cu documentul pe care il vreau. si inca o foaie in plus, aceea fiind alba, de care nu am nevoie, cum as putea rezulva?

2 răspunsuri:
| oriflame_9415 a răspuns:

Pai iti scoate asa pentu ca documentul care il printezi mai are o a doua pagina goala sterge pagina aia din documentul pe care il printezi

| VisualBasicExpert a răspuns:

Pui numai o foaie ca sa nu o scoata si pe aia alba laughing laughing. ce intrebari penale mai puneti! laughing laughing laughing