| Alexxxxxx34 a întrebat:

Sall! Am o imprimanta Canon i250 si am o problema. Cand vreau sa imprim o imagine, nu am nici o eroare, dar imi scoate coala alba, chiar daca am tus nou. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu arunca nimic, până nu vei încerca toate posibilitățile de salvare a cartușului. Citește tutorialul cu atenție, ai și partea video.
http://videotutorial.ro/......ial-video/

5 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Sa nu fie uscat tusul, daca nu du-o la reparat

| K0sti a răspuns:

Poti sa o arunci! Capul de scriere e dus! Alta data sa nu mai iei imprimanta cu rezervoarele separat si capul de scriere separat!

| Alexxxxxx34 explică:

Nu stiu cum sa imi dau seama daca tusul e uscat, cred ca imi iau altul. Daca nu merge, chiar o arunc.

| Alexxxxxx34 explică:

Apropo, am uitat sa specific ca tusul e nou dar nu l-am folosit cand l-am cumparat... cam peste doua luni.

| floresdemayo a răspuns (pentru Alexxxxxx34):

Nu arunca nimic, până nu vei încerca toate posibilitățile de salvare a cartușului. Citește tutorialul cu atenție, ai și partea video.
http://videotutorial.ro/......ial-video/

| Alexxxxxx34 explică:

Va rog sa ma scuzati, nu pot da funda decat raspunsului care ma ajuta cel mai mult, dar va multumesc tuturor!