| aLeXFotballClub a întrebat:

Am o problema cu internetul, mai exact cand conectez cablul de la internet la PC conexiunea acestuia pica. Incercad sa vad ce are m-am decis sa vad daca pe laptop face la fel. Am conectat cablul la laptop si internetul a mers...TIn sa mentionez ca routerul e de la Romtelcom.

Daca conectez cablul de internet la unitate conexiunea pica pe loc... si pe laptop functioneaza.

Se merita sa sun la deranjamente si sa chem pe cineva sau e doar din cauza calculatorului si trebuie sa chem un specialist?

1 răspuns:
| ALEXXANDRU1 a răspuns:

E din cauza calculatorului. Trebuie să-l duci la reparație.