| Yoshy18 a întrebat:

Salut, am o problema cu laptop-ul. Cand dau click pe un program deschis se deschide din nou (google chrome). Un singur click imi selecteaza toate fisierele de pe desktop pe orizontal. Am reinstalat windows-ul (am formatat toate partitiile) si am aceeasi problema. Am schimbat si mouse-ul si nimic. Chiar si daca folosesc touchpad-ul nu e nicio diferenta. Ciudat este ca nu mereu am probleme cand dau click. De ex. dupa ce pornesc laptop-ul nu se intampla nimic cateva minute. Dupa un timp click-ul functioneaza gresit, mai tarziu isi revine si tot asa. Mentionez ca inainte sa reinstalez windows-ul aveam probleme si cu tastatura. Fara sa am caps lock activat totul se scria cu litere mari. Mai imi apare si acest lucru extrem de des. https://prnt.sc/gtkpf7 Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Schimba tastatura. pune alta (separat). Probabil. ai varsat ceva in tastatura si s-au incurcat comenzile, acele circuite.
Nu este de vina nici windowsul, nici mouseul.

| Yoshy18 explică (pentru Ponce):

Am schimbat chiar 3 si niciun rezultat.