| CrisaT a întrebat:

Am o problema cu sims 3, am instalat jocul in local disc D nu am avut probleme cu el, dar dupa ce am reinstalat windowsu *7* nu a mai mers, dar nu am formatat partitiile, ce pot sa-i fac sa mearga, sau sa zicem ca reinstalez jocul. dar se poate face ceva pe viitor cand voi reinstala windows?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Este normal sa nu mai mearga daca tu ai sters windows-ul care continea registrii jocului. La fiecare reinstalare de windows ->reinstalezi tot->referitor la jocuri si programe!