| Lungu_Ionut_1993_jEuZ a întrebat:

Salut am o problema cu laptop-ul la sonor cand vreau sa ascult ceva nu pot parca e pe mut nici sistemul laptop-ului cand bag castile se aude perfect.
Va rog sa ma ajutati, sa imi spune-ti ce trebuie sa fac!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Conectezi boxele la laptop apoi dai clic drept pe iconita boxa (jos in bara), clic pe dispozitive de redare, clic pe boxa care o ai conectata, clic pe stabilire ca implicit, se aplica, OK! Cam asta-i tot! Bafta!

| Lungu_Ionut_1993_jEuZ explică (pentru lpavel):

Eu ma refer la boxele de la laptop ca nu se aud
Oare e din cauza unu-i joc?
Nici Fifa nu vrea sa se instaleze ca l-am mai avut si se auzea intrerupt sonorul