| bogdanz04 a întrebat:

Sall TPU, cand ascult muzica la telefon fara casti (LG Optimus E400) se aude perfect din momentul cand am indro dus castile in telefon se aude muzica total diferit...Ce sa fac?
P.S. telefonul nu il am de nou si problema nu-s castile le-am testat la laptop si merge perfect.Nu vreau raspunsuri gen "du-l la service".

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Incearca o alta pereche de casti, poate problema este la castile actuale.

| bogdanz04 explică (pentru Grimmjow69):

Am 2 perechi de casti din doua niciuna si amblele merg perfect cand le bag la laptop deci nu-s castile