| AlyGreenEyes a întrebat:

Am o problema cu Mozila..Imi mergea inainte dar acum cand postez poze pe sunphoto.ro(de exemplu) mi se inchide pur si simplu fereastra si imi zice ceva de genul -Mozila s-a terminat neasteptat.-.Ce fac ca sa rezolv problema?

1 răspuns:
| alex123456 a răspuns:

Hi Salut incearca sa o dezinstalezi si sa o reinstalezi la loc, p.s sfatul meu este sa iti bagi google chrome ca merge foarte repede, am avut si eu mozilla si la fel mi se intampla, Succes, Funda?