| DOOOPX a întrebat:

Salut, am o problema cu niste cd-uri, cand le introduc in calculator imi arata ca sunt goale, cd-urile sunt de la nunta lui sora mea si le-am primit azi, doua cu video si unul cu poze, cel cu poze merge, dar cele cu video imi arata ca sunt goale, de ce?

5 răspunsuri:
| Florinel3011 a răspuns:

Așa am avut și eu problema aceasta. Ai incercat să îți reinstalezi Windows-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doua feluri de goale, deschizi cd-ul si apare ca e gol in drive dar daca dai proprietati iti arata ca e spatiu folosit sau gol-gol, daca dai pe proprietati si iti arata ca e spatiu gol

de care gol e?
dar sa nu fie de la 11 metri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florinel3011):

Ei hai ca nu stergem windows pentru orice fleac, e absurd, mai sunt si alte lucruri de facut inainte, nu e formatarea chiar leacul universal, desi, e cateodata big grin

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu ai in calculator vreo aplicatie care poate citi formatul in care au fost realizate. Cauta aplicatii de convertire video.

| Bizon95 a răspuns:

Instaleaza imgburn si incearca sa obtii informatii despre respectivele CD-uri, ala stie MULT MAI MULTE decat windows-ul despre CD-uri
apoi
instaleaza vlc, si incearca sa dai play la CD din el... ala e total diferit de metoda cu care windows-ul trateaza CD-urile