| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Opera.Imi tot apar mai multe iconite Opera pe desktop.Nu stiti ce ar putea sa fie? Multumesc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti apare ceea ce ai descarcat tu! daca salvezi o pagina/site/sau altceva de pe opera, asa iti apare (iconita de la opera)! Da un dublu clik pe o iconita si vezi ce ai descarcat! Ca sa le stergi da un clik dreapta pe ele si sterge-le! Daca iti place cum merge browserul Opera stai pe el si nu il dezinstala degeaba!(la fel o sa se vada si pe celelalte browsere)

| virus5381 a răspuns:

Dezinstaleaza-l sterge toate arhivele cookies si tot ce apartine de opera si da jos cea mai noua versiune, istaleaz-o si cam atat. Daca nu merge inseamna ca ii de la windows...

Răspuns utilizator avertizat