| Neamiticahfdn a întrebat:

Salut, am o problema cu PC-ul, deci nu mi se salveaza setarile la jocuri, in gta V daca schimb setarile la grafica de pe mediu pe high, el se schimba singur pe Mediu, si am schimbat de multe ori totusi revine la mediu iarasi, Ss-urile in samp nu se salveaza, la fel si setarile jocului, in ETS 2 mereu imi ramane salvarea de cateva zile in urma, deparca ar ramane PC-ul mereu in aceeasi zi, pana acum aveam un SSD de 120gb, acum am mai pus un SSd de 250gb, sa fie ceva de la asta? Chiar nu stiu de ce face asa.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

E posibil sa fie din cauza ca ai mai adugat un ssd... Salveaza tot ce ai pe amandoua ssd-uri, reinstaleaza windows si formateaza amandoua ssd-urile daca nu se va rezolva atunci problema e de la joc nu de la pc!