| maryan1994 a întrebat:

Am o problema, cand joc samp in unele parti ale jocului se vede in reluare dar daca las jocul in bara si dau cateva refresh-uri isi revine. Cum pot scapa de problema asta sa nu mai dau refresh mereu?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai pc slab! Nu scapi pana nu ii faci un upgrade la pc!

| Georgescu_Radu_1981 a răspuns:

PC slabut, in zonele alea e multa populatie, se vede diferenta in fps uri si pe PC-urile mai bune
Solutie nu prea exista, decat poate sa cauti pe yt cv gen how to speed up windows 10 (sau ce Win ai) for games