| cristimx a întrebat:

Am o problema cu samp-ul, recent mi-am schimbat windows-ul sperand ca fiind de la el, dar nu... patesc ca atunci cand intru in el, sa se lase pe bara in continuu. mai patesc daca in timpull jocului dau ESC sa ma uit pe harta sau ceva de genul, daca dau sa las pe bara, imi arata imaginea neagra, si trebuie sa folosesc mereu comanda "ALT+CTRL+DEL". Si a treia, dau sa il pornesc, si nu porneste(la serverul de pe samp), am vazut pe net ca trebuie sa sterg mereu "San Andreas User Profil", dar imi reseteaza toate setarile si trebuia sa dau iar ESC, si iar nu ma lasa sa dau pe bara. Acuma am bagat windows 7(inainte aveam 10), si vad ca imi apare deja problema cu lasatul singur pe bara, este vreo rezolvare?

Răspuns Câştigător
| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Sfatu meu este sa te duci la firma respetiva de unde ai leptopul ori la un specialist de calculatore sati se rezolve problema sar puta sa ai o erore sau o piesa de facta