| cristinel1000 a întrebat:

Salut, am o problema cu tableta... cand instalez o aplicatie (de ex: youtube) nu apare in meniu decat in >settingsapplications... am tableta 3Q RC9731-W android 4.1 jelly bean, procesor dual-core 1. 6Ghz rockchip RK3066 Cortex A9

2 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

Sună de parcă ai un launcher ne-standard, care nu citește bine aplicațiile. Încearcă să instalezi un alt launcher și vezi dacă ăla vede aplicațiile noi

| maNumesc a răspuns:

Du-te si sterge aplicatia din setari, mergi la android marchet si la setarile acestuia cauta sa fie bifata caduta in dreptul careia scrie ceva de crearea unei icone pe ecran a aplicatiilor nou instalate. baftawinking