| George_George_1998_Oh6y a întrebat:

Salut, am o problemă cu un laptop, nu imi merg tastele z,x,c,v,b, n, m, enter, si probabil si inca cateva, am incercat sa pun o tastatura usb la el o citeste, dar faza ca la acea tastatura imi merg doar butoanele care nu merg la cea a leptopului. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Da, cel mai posibil.
Desfa laptop-ul, da jos partea de sus a carcasei unde sunt tastele, si verifica daca ceva nu e ok. Daca nu gasesti nimic du-te cu el la un service sau foloseste o tastatura USB.

| George_George_1998_Oh6y explică (pentru TrustMeIKnow):

Am incercat o tastatura usb la aia nu merg butoanele care merg la aia a leaptopului.
Si merg ce nu merg la leaptop