| sonny89 a întrebat:

Am un laptop Compaq Presario CQ61 si de cateva ore nu-mi mai merg tastele A S D F J K L; si ENTER. Am incercat tot ce mi-a trecut prin cap: le-am curatat, am scos tastatura si am verificat daca e vreo problema cu fisa, am reinstalat driver-ul. Cine a mai avut genul asta de problema? Sau cine stie exact despre ce este vorba?

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Poate s-a ars randul ala...dar habar nu am exact care e treaba, cel mai bine il duci la un reparatwinking

| sonny89 explică (pentru GEORGE):

Acum imi merg! nu e ceva permanent, mai devreme nu mergeau, acum si-au revenit... cam asta au facut toata ziua! bineinteles ca daca nu o sa rezolv chestia asta, o sa incerc sa il duc la un service... insa n-as vrea sa ajung acolo. mersi pentru raspuns, oricum!

1 răspuns: