| Taticu1337 a întrebat:

Bună seara, am o problemă la tastatura de la laptotp. Nu merg tastele,, a " și,, d ". Mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa descarci programul Sharpkeys si sa dai functiile astea altor taste.

6 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Ori a fost varsat ceva pe el si ar cam trebui alta, ori trebuie sa scoti tastatura din mufa si sa o bagi iarasi poate e pusa stramb

| RaulMA a răspuns:

Desfã laptopul si stergel de praf.

| Taticu1337 explică:

Am făcut-o și tot la fel...

| Taticu1337 explică:

Nu am vărsat nimic pe tastatură. Am să încerc să o bag iar

| darkhell217 a răspuns (pentru Taticu1337):

Daca nici asa nu merge incearca sa scoti butoanele si sa le cureti bine

| Taticu1337 explică:

A mers ceea ce a spus Darkhell dar problema este că iar nu merg.