| sllotler a întrebat:

Am o problema cu windowsul, mai exact drepturile de administrator.Acum ceva timp a intrat tata pe acest link:http://videotutorial.ro/......al-video/.
Ei bine,de cand a schimbat anumite functii de acolo,eu nu mai am dreptul de administrator pe contul meu,si NU MAI POT INSTALA/DEZINSTALA UN SIMPLU PROGRAM. Am incercat absolut fiecare metoda in parte,dar nu pot sa fac nimic. Va rog,daca ma poate ajuta cineva, as fii foarte recunoscator.
Funda!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Da un system restore