| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Salut am o problema, de fiecare data cand intru pe google imi tot apare un anunt de la antivirus ca si cum iau virusi, si zice ceva de C/usser/rr/appData/local/google/chrome/user/data/default /extension si ceva numere multe
Tot baga (cred ca virusi) in carantina...si ma enerveaza ca tot apare dar numa pe google...ce pot face plzz

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Nu sunt virusi, de fapt acela este un virus care tot apare, este un fel de reclama la un antivirus sau ceva... incearca sa reinstalezi google chrome.

| XxT3rIbL3xX explică (pentru Alexul99):

Apare cu rosu, zice ceva de extensie situat in c