| anonimevere2013 a întrebat:

Am o problema am google crome de fiecare data cand intru in crom imi apare asa chrome-extension://aaaajabnoiehionljhjpclogplgillib/conf ig/skin/new-tab-page.html si sterg si apoi dupa sterg si scriu adresa tpu.ro imi apare tot acea adresa si scrie ca se incarca si imi da sa ma conectez la google cu contul de google ma conectez si de fiecare data dupa ce ies depe un sait sau blog or ce imi apare cand dau sa bag alta adresa stie cineva cum sa fac sa numai apara l-am instalat din nou si tot la fel primul raspuns funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai extensie instalata pe contul de google!
dai la setari la google
1.setari
2.este in stanga extensii care le-ai instalat de pe contul ala google
3.ori dezactivezi extensia
4.ori o stergi de la cosu ala de gunoi
Cu placere!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau intri la setari si setezi la pornire sa-ti apara ce vrei tu pe google
-de exemplu scrii acolo www.google.ro
-si iti apare cand intri pe google chrome
-intelegi?

| andrei690 a răspuns:

Buna! Instaleaza ccleaner si curata computerul si registrii windows-ului