| PaduraruAlin a întrebat:

Salut, am o problema la FIFA 07.Cand joc multiplayer, adica prin IP, cand dau la Team Management in timpul meciului nu se vede mouse, deci nu pot schimba formatia.Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Este perfect normal sa nu se vada mouseul. Ca sa schimbi tactica de joc, de ex din 4-4-2 in 4-3-3 apesti tasta "C". Iar ca sa schimbi jucatorii te folosesti de sageti si ENTER. Daca vrei sa jucam un meci add vlad_argesfc happy

1 răspuns:
| PaduraruAlin explică:

Multumesc Vlad happy.