| r0uNNN1k a întrebat:

Salut.Am o problema la PC cu RAMI, ma puteti ajuta? Daca dau click dreapta pe My Computer -- Advaced -- Performance -- Settings --si jos de tot scrie ca am 768 MB RAMI si daca dau iar My Computer -- si dau pe General zice jos ca am 512 MB of RAM! Ce are? Astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| SinfulDesire a răspuns:

Pai cati rami fizici ai in placa de baza? 2 placute de 256 sau una de 512 si inca una de 256, alfa mai intai asta. dupa aia vezi cata memorie virtuala iti face windowsul si revino cu un raspuns