| Carjan_Sebi_1980 a întrebat:

Salut.Am o problema la toate browserele,imi apar o tona de reclame si datorita acelor reclame twitch youtube fb nu prea mai merg, adblock l-am bagat dar nimica, sa le sterg si sa le instalez din nou nu a mers.Ma puteti ajuta va rog

2 răspunsuri:
| 3dy a răspuns:

Ai antivirus? Dacă ai și nu e activat du-te și ia alt antivirus și fa scanare completa la pc. Dacă nu ai antivirus s-ar putea sa ai un virus.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

E posibil sa fii infectat cu adware si spyware, incearca sa scanezi pc-ul cu SuperAntiSpyware si Dr.Web Cureit.