| Danut4 a întrebat:

Am incercat pun un video pe youtube a mers pana cand a trebuit sa astept 30 de minute si tot nu a mers.Ma puteti ajuta?!

Răspuns Câştigător
| claudytza a răspuns:

Sal am si eu cont pe youtube trebuie sa dai acolo la upload langa history si langa sing out dupa acea astepti sa se incarce ceva (la caluclatoarele proaste emrge incet la cle bune rpdewinkinghee hee dupa dai la upload your video si iti alegi videoclipul! dupa acea asteot sa se incarce iar in timpul ila tu trebuie sa ii alegi titlul, o descriptiune, cuvintele pe care trebuie sa le scrii ca sa se gaseasca videoclipul tau (adica tags), sa alegi categoria si acolo la privacy trebuie sa alegi daca vrei ca videoclipul tau sa fie vazut de catre oameni sau daca vrei ca videoclipul tua sa fie vazut doar de 25 de oameni dupa acea numai tu il poti vedea, iar dupa ce ti se incarca dai la save changes si va trebui sa astepti cred c vreo 10, 20 sau 30 big grin de minute pana cand se va salva pe youtube dupa acea el va fi vizioanat!kisskisswinkingwinkingwinkingwinking succes daca nu tii merge imi pare rau ca nu am putu sa te ajut dar asa fac eu!happyhappyhappytongue

4 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Pe youtube videoclipurile sunt foarte bine verificate, sa nu aiba continut obscen, sau sa nu dureze mai mult de 10 minute! Una dintre astea sunt conditiile, apoi, trebuie sa astepti nitel pana cand se face upload-ul, si dupa terminarea upload-ului trebuie sa astepti o perioada de timp pana cand este acceptat videoclipul!

| Danut4 explică:

Sa*

| Danut4 explică:

Nu a mers

| dizzyizzy a răspuns:

Pai a mers sau nu a mers!? straight face