| Userconeectt a întrebat:

Salut.Am o problema la un Lenovo smart tab III. Adica niste virus care i-am luat cu ajutorul unui prieten de al meu fiindca el mare IT-ist stie sa ma ajute sa piratez un joc. Am incercat sa o aduc la setarile de fabrica dar si acum dupa wipe acele programe mai sunt si imi deschid ferestre pop-up si se blocheaza tableta pe langa tot felul de sugestii de instalare la alte programe... incerc in momentul de fata sa o devirusez de pe laptop-ul meu dar nu gasesc un antivirus care sa poata scana USB sau altele si nici la GSM nu as vrea sa o duc fiindca daca fac rost de un antivirus bun si gratuit pot face si acasa ce fac ei acolo, sfaturi sau pareri, va multumesc

2 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Buna Dimineata! Userconeectt. happy
Ai incercat sa instalezi un anti virus pe tableta?
Incearca sa pui un anti-virus ->
Il scanezi in intregime ->
Identifica virusi ->
Ii stergi :3
Sper ca ti-am fost de folos :3

| Userconeectt explică (pentru DamianTPU):

De incercat am mai incercat dar nu ii puteam sterge cel putin pe cei doi principali amenintarile minore au fost eliminate