| Vlad_Tataru_1997 a întrebat:

am si eu o problema legata de un virus foarte aiurea problema este ca nu ma lasa sa instalez anti virus nimic orice nu ma lasa sa fac si nu pot face nimic ca sa il devirusez va rog daca se poate sa imi scrieti un program care sa poata trece de antivirus si sa il pot instala v-as multi mult de tot

1 răspuns:
| Rëndark a răspuns:

Am patit si eu la fel. Nu poti scapa de el. Trebuie sa-ti schimbi windowsul. Nu trebuie formatat decat Local Disk C. Dupa ce ai reinstalat windowsul pune-ti antivirus si scaneaza si celelalte Local Disk-uri.