| Fidec a întrebat:

Salut..am o problema.mi-am cumparat un TV PHILIPS FULL HD 3D SMART TV...am conectat prin HDMI un laptop am dat sa ruleze film 3d merge ok insa subtritrarea imi apare de doua ori si in stanga si in dreapta.Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Fidec explică:

Am ochelari 3d dati de la tv. deci imaginea e 3d doar ca e problema cu subtritrarea..am inteles ca sub e 2d si trebuie sa o fac 3d da nu stiu exact

| LoVeLy_3874 a răspuns:

Heii :*
Pai de ce crezi ca e 3d'hee hee? Se vede de cate 2 ori tongue. iti trebuie niste ochelari speciali '
[ imaginile sunt rosu si albastre, sau doar mai deplasate cate 2? ]