| SpiritLibeR a întrebat:

Hei salut recent am cumparat un tv digihome full hd 1080p smart led, toate bune am conectat ps3 prin hdmi port 1 si merge e ok se vede bine, problema e ca daca inchid ps si pe urma ma uit la tv(gen Netflix sau cablu) cand inchid tv se deschide ps...ce pot sa fac sau care e problema!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cand inchizi ps, inchide si tv-ul apoi deschide-l din nou iar cand il vei mai inchide nu se va mai deschide ps-ul! happy