| cryssu2008 a întrebat:

am o problema. Nu imi merge sunetul pe net ( adica nu pot asculta un radio online sau muzica pe youtube) dar in winamp daca ascult muzica sonorul mege? Ce a patit laptopul meu big grin

4 răspunsuri:
| cryssu2008 explică:

Nici un raspuns nu e corect. Am gasit problema. Va multumesc oricum happy

| dannyel86 a răspuns:

Fiecare site multimedia are si buton de reglare sunet (vezi pe youtube). Daca iti merge sunetul in Winamp, poate butonul de volum de pe site-uri e dat pe "Mute". Verifica si acest aspect. Intra pe mai multe site-uri cu postari video pentru a observa daca se manifesta la fel. Daca pe niciun site nu ai sonor, inseamna ca in alta parte e problema.

| VladGH a răspuns:

Nu a patit nimic, doar trebuie putin de mai cautat prin optiuni. Intra la Control Panel ->Audio si vezi pe acolo.

| Agentuu a răspuns:

Apasa click dreapta pe Speakers ( langa ceas si data ) si click pe Mixer, iar apoi scoti de pe mute internetul si ii dai sonor maxim