| 1mircea2013 a întrebat:

Salut.
Am o problema recent am instalat windows 8 pe pc.
Si din prima secunda de cand il deschid la taskmesage Disk-ul este la 100% si nu pot face nimic(nu am nimic numa-i mess si google chrome pe Pc). Oare este o eroare la windows 8 si sa pun iarasi 7 sau ii stricat Hard diskul?
Cand stau pe netnu are nimic merge la 5%, dar daca deschid orice program sare la 100& sau 99& si se blocheaza.
Stie cineva ce sa fac sau vreun sfat?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Presupun ca ai instalat toate driverele. Ai eroare la W8. Ori cauti alta varianta, ori treci la W7.

| Radu284 a răspuns:

Dezactiveaza hybernation file, daca este activat (cauta pe goagal). Redu memoria virtuala, si cacheul la Chrome.