| David159873 a întrebat:

Salut, am o problemă: tableta mea Samsung galaxy tab a t580 2016 merge mult mai prost de cand am facut update de software la Android 7. Ce ar trebui să fac?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Tableta ta era facuta pentru versiunea precedenta de Android. Tu facand upgrade ai facut o incompatibilitate de hardware-software. Trebuie reinstalat vechiul sistem de operare.

| David159873 explică (pentru Superior):

Păi mi-a apărut la setări ca pot face putere de software la Android 7.
Si nu stiu cum sa instalez sistemul vechi (Android 6).

| Kryeno a răspuns:

Salut!
Încearcă să-i faci un downgrade (revenire la sistemul de operare Android cu care a venit instalat din fabrică respectiva tabletă). Poți găsi pe net mai multe detalii sau tutoriale despre cum ai putea să realizezi asta, în funcție de device-ul tău.