| albuliviulucian a întrebat:

Am o tableta Evolio X7 si mereu cand o deschid imi apare in continu:"Din pacate, system.tool s-a oprit" sau "Unfortunately system.tool has stopped".
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Salut,

Din pacate este o problema cu sistemul de operare, trebuie reinstalat, un fisier a fost afectat din motive diverse (memorie proasta, taiere brusca a alimentarii, inchidere subita etc.), singura modalitate este sa reinstalezi sistemul de operare, adica sa te duci la un service cu ea, sorry!