| ToxicCookieXD a întrebat:

big grin Am o tableta GOCLEVER TAB R974.2 orice as incerca sa deschid imi apare : unfortunately, the process android.process.acore has stopped. Ce as putea sa fac? am incercat >appsContacts >storageClean data, dar tot nu merge sad.

Dau funda celui/celei care imi spune cum sa rezolv problema.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Încearcă „restore to factory" (vezi că se șterge tot de pe ea!)
Backup & reset > Recover factory data reset.
Cineva zice că a găsit o rezolvare în XDA forum:
- Disable DRM Protected Content Storage și Media Storage din lista de Aplicații.
Sau: settings ->application manger -> all-> clear data la contact și contact storage din app manager.

| Motzca_Seby_1997 a răspuns:

Pai insamna ca e prea solicitat procesorul, trebuie sa o duci la un servis sa o restarteze sau poti face acest lu acasa. daca esti din prahova ti-o fac eu pe moca. e greu de explicat. Dar daca nj esti din prahova o sa fac eu un video saptamana aceasta... Funda?