| Zulufescu_Andrei_1999 a întrebat:

Am o tableta Evolio X8 iar de o zi, imi apare ca " Aplicatia Lansator s-a oprit " ce trebuie sa fac ca sa nu imi mai apara?
P.s. : Imi apare mereu si nu pot sa intru in nici o aplicatie. Este urgent, va rog!

1 răspuns:
| 0752044960mama a răspuns:

Salut! pe scurt viruși sau probleme din fabrica ti-as sugera mai întâi sa dai resetare din fabrica apoi vezi dacă îți merge vreo aplicație dacă nu te duci cu garanția de unde l-ai luat sau îl duci la amanet