| bossss_6710 a întrebat:

Salut, am o tableta evotab fun cu gps si as vrea sa fac andoridul de la 4.0.3 la 4.1 sau 4.2 cu ce pot sa ii dau upgrade?

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Mai, bossss, iti recomand sa-l lasi asa cum e daca nu vrei sa se strice de tot si sa nu-ti mai convina dupa. O sa-ti manance dublu din baterie si o sa iti mearga mai greu. Daca e facuta pe platforma aia, las-o asa. Mai ales ca e un entry-level si nici nu cred ca are update pentru asa ceva.