| Christian_Radulescu_2001 a întrebat:

Am o tableta GoClever Tab R104 cu Android 4.1 si nu mai porneste deloc, am incercat si combinatii de butoane ca sa ii dau reset dar nu merge. Stiti cum as putea rezolva? Dau funda

5 răspunsuri:
| Dorian1997 a răspuns:

Scoate bateria si las-o afara vreo ora doua.
Dupa pune bateria la loc si lasa tableta la incarcat in jur de o ora pana sa incerci sa o deschizi. Daca nu se incarca de loc, schimba incarcatorul!

| Rommeo a răspuns:

Aoleuu si Clever fac tablete/telefoane (de unica folosinta)?

| Christian_Radulescu_2001 explică (pentru Dorian1997):

O sa incerc

| gabicoo a răspuns (pentru Rommeo):

Aproape tot ce se vinde in Românica e de unica folosinta.
Tara noastra draga le locul unde laptopul se strica dupa 6 luni si salamul dupa 2 ani
laughing

| Rommeo a răspuns (pentru gabicoo):

Foarte adevarat ce spui tu gabicoo. Trist dar adevarat.