| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o tastaura de gaming mai ieftina, si acum vad ca tasta D merge mai greu sau cand apas pe ea ramane jos si se ridica singura, nu am varsat pe tasta nimica, doar de acum vad ca face asa, de ce? Ce as-i putea face, e cam enervant. L-am scos si l-am bagat dar degeaba.

5 răspunsuri:
| Ađrian90 a răspuns:

Probabil e mai veche şi s-au dilatat lucrurile pe acolo. Ai putea să-ţi strângi bani şi să îţi cumperi alta nouă. Dar dacă nu poţi, desfă toate şuruburile şi vezi dacă sunt mişcate prostiile alea din spatele tastelor.

Răspuns utilizator avertizat
| Daryus3k2 a răspuns (pentru Ađrian90):

O sa incerc sa imi strag bani de alta.

| Daryus3k2 a răspuns (pentru elcobra):

laughing E si asta o varianta, mersi.

Răspuns utilizator avertizat