| aragon18 a întrebat:

As putea dezactiva o tasta de la laptop? De cateva zile ma tot streseaza, am varsat din greseala apa pe laptop si de cateva zile tot ma streseaza o tasta. As putea sa o dezactivez cumva? Adica sa nu o mai pot scrie? Nu stiu cum sa va explic. de scos am scos-o, am curatat si locul si degeaba straight face

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nu nu poti. trebuie sa dai tastatura jos... cel mai bine te duci la un service

| adriangabor92 a răspuns:

Du-te cu el in service

| lolo23 a răspuns:

Anonimule, esti chiar impertinent si nesimtit, omu' intreaba frumos ceva si tu ii dai un site de toata panarama straight face